Sophos Intercept X je nejlepší řešení pro SM

Sophos Intercept X je nejlepší řešení pro SM

Analytická společnost SE Labs vyhodnotila Sophos Intercept X jako nejlepší Endpoint řešení v kategorii Small Business Endpoint.

Společnost SE Labs aktivně testuje řadu anti-malware řešení, které vystavuje reálným hrozbám, a vyhodnocuje, jak si s nimi jednotlivá řešení poradí.

"Pokud chcete vidět, jak opravdu fungují bezpečnostní řešení, musíte je otestovat, jako byste byli opravdoví hackeři. A na to se v SE Labs specializujeme. Provádíme realistické a přesné kopírování kybernetických zločinců a špiónů, abychom zjistili, jak se antimalware, ochrana koncových bodů a další bezpečnostní prvky zachovají."

Alanytická společnost SE Labs
Sophos Intercept X ocenění

Toto ocenění doplňuje další triumf pro řešení Intercept X, které i v dalších testech SE Labs pro ochranu malých podniků, podniků a domácích koncových bodů, kde Intercept X nedávno dosáhl 100% hodnocení celkové přesnosti ve všech třech testech.

Kompletní zprávu si můžete prohlédnout zde.

Dárek pro odběratele newsletteru

Průvodce kybernetickou prevencí

Zjistěte, jak díky několika základním radám můžete zvýšit úroveň vašeho zabezpečení a ochránit data proti nejpokročilejších hrozbám.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti kyberbezpečnosti. Jako dárek dostanete e-book.