ExaGrid – lídr v oblasti úložiště záloh

Intenzita a počet ransomware útoků se neustále zvyšuje. Řešení ExaGrid vám zajistí nejrychlejší zálohy a snadnou obnovu po ransomware útoku.

Škálovatelnost, ochrana a úspora nákladů.

Na společnost ExaGrid spoléhá přes 4 000 zákazníků z různých odvětví po celém světě. 

Řešení vrstveného zálohovacího úložiště

Společnost ExaGrid poskytuje řešení pro zálohování dat a obnovení po havárii. Produktová řada Tired Backup Storage od společnosti ExaGrid disponuje sedmi modely zařízení, z nichž jsou všechny spravovány z jednoho uživatelského rozhraní. Deduplikační zařízení s různou kapacitou a výkonem vám umožní efektivně zálohovat a obnovovat data.

Architektura společnosti ExaGrid umožňuje škálovatelnost a efektivní správu zálohovaných dat prostřednictvím technologie zvané GRID, která umožňuje přidávat další úložiště podle potřeby bez nutnosti výměny celé infrastruktury. Díky tomu můžete snadno rozšířit kapacitu úložiště s dostatečným výkonem pro rychlé zálohování a obnovu dat. Přijímá zálohy z více než 25 zálohovacích aplikací a nástrojů.

ExaGrid také nabízí integraci s různým zálohovacím softwarem a technologiemi, což organizacím umožňuje bezproblémovou integraci řešení do stávajících zálohovacích procesů. 

Mezi spokojené zákazníky společnosti ExaGrid patří

Pfizer
Samsung
Sealy
SONY Pictures
Toshiba

ExaGrid řešení od awin IT

Zálohování a ochrana dat

Vyhněte se placení výkupného a výpadku v případě útoku. Zálohujte data, která nelze kompromitovat. Bez omezení počtu verzí nebo délky zálohování a se snadným procesem obnovy budete v bezpečí.

Deduplikace dat

Inovativní přístup k zálohovacímu úložišti posouvá deduplikaci na další úroveň díky deduplikaci na úrovni zón. Kompatibilita s jakoukoli zálohovací aplikací, škálovatelnost a vysoký výkon při nízkých nákladech.

Škálovatelnost

Plaťte podle toho, jak rostete. Zařízení jakékoli velikosti nebo jakéhokoli věku lze kombinovat a sladit v jediném systému, což umožňuje IT oddělením nakupovat výpočetní výkon a kapacitu podle potřeby.

Offsite Disaster Recovery

Buďte připraveni na výpadek a udržujte své zálohy mimo pracoviště.

Dárek pro odběratele newsletteru

Útok, dopady a řešení ransomware

Co odhalil průzkum v oblasti ransomware útoků? Dozvíte se, jaké jsou hlavní příčiny útoků, jaká je míra zašifrování dat a proč se vyplatí zálohovat.

Nezávazná konzultace řešení ExaGrid ve vaší firmě

Chcete pomoct se zavedením řešení od ExaGrid ve vaší firmě? Vyplňte kontaktní formulář níže pro nezávaznou poptávku. Odpovíme do 1 pracovního dne a navrhneme nejvhodnější řešení na míru.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Ověřená řešení podložená zkušenostmi

Nabízíme prvotřídní technologie, které máme vyzkoušené a mnohokrát jsme je implementovali.

Řešení na míru vaší firmě

Nezávazně vám doporučíme nejvhodnější řešení a technologii dle cílů, požadavků a rozpočtů.

Postaráme se o vás od A do Z

Vybereme nejvhodnější řešení a zapůjčíme vám ho na vyzkoušení. Proškolíme vás a budeme neustále k dispozici.

Proaktivní ochrana, na kterou se můžete spolehnout

Dohlížíme na vaše řešení a sledujeme nejnovější trendy i hrozby, abyste vy nemuseli.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.