Webináře
KYBERBEZPEČNOST 2024

Seznamte se s nejnovějšími technologiemi a trendy v kyberbezpečnosti, datové dostupnosti a IT infrastruktuře. V naší sérii odborných webinářů se dozvíte, jak zabezpečit vaši společnost před nejpokročilejšími hrozbami a spravovat securitu efektivně a jednoduše.

ExaGrid: Datová bezpečnost a zálohování

Investujte do budoucnosti vaší organizace a přesvědčte se, jak můžeme vylepšit vaše zálohovací procesy a ochránit cenná data pomocí bezpečného, účinného a flexibilního zálohování, které roste spolu s vámi. Získejte pokročilé funkce šifrování a další bezpečnostní mechanismy, které vám pomohou dodržovat příslušné regulace a standardy.

22. 5. 2024 | 10:00 – 11:00

Sophos Firewall: Akcelerovaná brána nové generace

Díky konsolidaci bezpečnosti do jednoho zařízení získáte absolutní přehled nad bezpečností vaší sítě. Zvolte si přehlednost a nejpokročilejší ochranu proti neznámým hrozbám. Next-gen Firewall – jedno řešení, jeden výrobce, komplexní zabezpečení.

Greycortex Mendel: Monitoring a analýza síťového provozu

Mějte přehled o každém zařízení ve vaší síti. Řešení Grecortex Mendel sleduje a analyzuje provoz a ochrání vaši společnost před kyberútoky. Díky tomu eliminujete finanční ztráty, předejdete únikům dat a narušením bezpečnosti.

Sophos Managed Detection Response (MDR): Služba detekce a reakce na hrozby

Zlepšete úroveň vaší kybernetické bezpečnosti. S profesionálním týmem Sophos MDR máte 24/7 jistotu monitorování, vyhledávání hrozeb a reakcí na incidenty, jejichž cílem je vaše síť, cloud, servery, e-mailová schránka a další.

Sophos Zero Trust Network Access (ZTNA): Síťový přístup s nulovou důvěrou

Chcete minimalizovat riziko útoků, eliminovat náklady na IT infrastrukturu a zlepšit produktivitu zaměstnanců? Řešení Sophos ZTNA umožňuje rychlé a bezpečné připojení k firemním zdrojům, poskytuje bezpečný přístup pouze ověřeným uživatelům a zařízení a je schopen odolat novým hrozbám, jako jsou například ransomware nebo phishingové útoky.

Arcserve OneXafe a UDP: Zálohování a datová dostupnost

Zvyšte bezpečnost dat, minimalizujte riziko jejich úniku a zjednodušte si správu hesel. Seznamte se s unikátním řešením pro ochranu dat, které spojuje nejnovější technologie zálohování, replikace a vysoké dostupnosti v jediné konzoli s intuitivním ovládáním. Architektura nové generace nabízí bezkonkurenční jednoduchost použití při zachování širokého spektra funkcionalit.

Sophos Central E-mail: Zabezpečení e-mailové komunikace

Chraňte se před phishingem a dalšími kyberhrozbami pomocí cloudového zabezpečení e-mailů. Zabezpečte citlivá data, důvěrný obsah nebo zdravotní informace a usnadněte si dodržování nařízení GDPR. Šifrujte zprávy a přidejte digitální podpis pro ověření identity odesílatele nebo si vyberte z přizpůsobitelných možností šifrování.

Sophos Intercept X: Oceňovaná ochrana koncových bodů

Minimalizujte riziko kyberútoků a vyhněte se zašifrování vašich dat a následnému vydírání. Pokud vás zajímá spolehlivá ochrana koncových bodů, podívejte se s námi na řešení Sophos Endpoint Intercept X – špičkovou ochranu s nejpokročilejšími technologiemi EDR, Intercept X a MDR, které zabezpečí vaši společnost a data před malwarem a pokročilými útoky.

WhatsUp Gold: Efektivní monitoring služeb

Dnešní doba vyžaduje od systémů i administrátorů, aby monitorovali vše, co je připojeno k síti a opravovali problémy před ohrožením koncových zařízení. Díky řešení WhatsUp Gold můžete jednoduše monitorovat síťový provoz, získat přehled nad firemní infrastrukturou a řešit problémy dříve, než stihnou napáchat škody.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.