Webináře
KYBERBEZPEČNOST 2023

Seznamte se s nejnovějšími technologiemi a trendy v kyberbezpečnosti, datové dostupnosti a IT infrastruktuře. V naší sérii odborných webinářů se dozvíte, jak zabezpečit vaši společnost před nejpokročilejšími hrozbami a spravovat securitu efektivně a jednoduše.

Sophos Intercept X: Oceňovaná ochrana koncových bodů

Minimalizujte riziko kyberútoků a vyhněte se zašifrování vašich dat a následnému vydírání. Pokud vás zajímá spolehlivá ochrana koncových bodů, podívejte se s námi na řešení Sophos Endpoint Intercept X – špičkovou ochranu s nejpokročilejšími technologiemi EDR, Intercept X a MDR, které zabezpečí vaši společnost a data před malwarem a pokročilými útoky.

5. 4. 2023 | 13:00 – 14:00

Sophos Managed Detection Response (MDR): Služba detekce a reakce na hrozby

Zlepšete úroveň vaší kybernetické bezpečnosti. S profesionálním týmem Sophos MDR máte 24/7 jistotu monitorování, vyhledávání hrozeb a reakcí na incidenty, jejichž cílem je vaše síť, cloud, servery, e-mailová schránka a další.

6. 4. 2023 | 13:00 – 14:00

Arcserve OneXafe: Zálohování a bezpečnost dat

Zvyšte bezpečnost dat, minimalizujte riziko jejich úniku a zjednodušte si správu hesel. Arcserve OneXsafe je nová a inovativní platforma pro bezpečné ukládání, sdílení a správu hesel a citlivých informací.

12. 4. 2023 | 13:00 – 14:00

Sophos Firewall: Akcelerovaná brána nové generace

Díky konsolidaci bezpečnosti do jednoho zařízení získáte absolutní přehled nad bezpečností vaší sítě. Zvolte si přehlednost a nejpokročilejší ochranu proti neznámým hrozbám. Next-gen Firewall – jedno řešení, jeden výrobce, komplexní zabezpečení.

13. 4. 2023 | 13:00 – 14:00

Sophos Central E-mail: Zabezpečení e-mailové komunikace

Chraňte se před phishingem a dalšími kyberhrozbami pomocí cloudového zabezpečení e-mailů. Zabezpečte citlivá data, důvěrný obsah nebo zdravotní informace a usnadněte si dodržování nařízení GDPR. Šifrujte zprávy a přidejte digitální podpis pro ověření identity odesílatele nebo si vyberte z přizpůsobitelných možností šifrování.

WhatsUp Gold: Efektivní monitoring služeb

Dnešní doba vyžaduje od systémů i administrátorů, aby monitorovali vše, co je připojeno k síti a opravovali problémy před ohrožením koncových zařízení. Díky řešení WhatsUp Gold můžete jednoduše monitorovat síťový provoz, získat přehled nad firemní infrastrukturou a řešit problémy dříve, než stihnou napáchat škody.

Arcserve UDP: Zálohování a datová dostupnost

Unikátní řešení pro ochranu dat, které spojuje nejnovější technologie zálohování, replikace a vysoké dostupnosti v jediné konzoli s intuitivním ovládáním. Architektura nové generace nabízí bezkonkurenční jednoduchost použití při zachování širokého spektra funkcionalit.