Ochrana koncových zařízení

33 let zkušeností

Sophos je jedním z klíčových hráčů na poli bezpečnosti koncových stanic, kteří udávají směr dalšího vývoje bezpečnostních technologií. Neustále vylepšuje a rozšiřuje svá moderní řešení o další zajímavé technologie.

Mezi nejnovější přírůstky do rodiny patří například Intercept X verze 2 nebo technologie Deep Learning.
Novými přístupy k proaktivní bezpečnosti, jako je blokování škodlivých kódů identifikováním technik útoků (Exploit Prevention) umí reagovat i na nové neznámé hrozby, a to dříve než jsou zařazeny do signatur běžných antimalware enginů.

Ransomware – my neplatíme!

Technologie Cryptoguard eliminuje i neznámý crypto-ransomware. Ve spolupráci s dalšími bezpečnostními funkcemi Sophos dokázal detekovat a blokovat crypto-ransomware jako WannaCry nebo Petya ještě před samotným útokem.

Kolegové, ale nikdy spolu nemluví

Endpoint Protection a Vaše zabezpečení perimetru jsou pro většinu výrobců dva samostatné světy, které spolu nikdy nepromluví. Prolomte ledy a začněte týmovou spolupráci mezi antivirem a bránou. Synchronizovaná bezpečnost znamená komunikaci zařízení Sophos firewall s antimalware klientem na koncovém zařízení. Obousměrně komunikují a vyhodnocují bezpečností rizika společně.

Je nám líto, červíci

Antivir do muzea! Analýza podezřelého chování na koncovém zařízení (Exploit Prevention), umožňuje detekci škodlivého softwaru speciálně navrženého tak, aby se vyhnul tradičním řešením. Navíc zabrání průniku malware přes chyby v operačních systémech a aplikacích.