Ochrana vstupu do sítě

Komplexní technologie

Pomocí firewallu nové generace od společnosti Sophos výrazně zjednodušíme správu Vaší bezpečnosti. V jedné konzoli jsou dostupné všechny důležité funkce pro ochranu vstupu do Vaší sítě. Neustálé vylepšování této technologie zajistí včasnou reakci na stále se rozvíjející škodlivé kódy.

Mezi nejnovější přírůstky do rodiny patří například Sandboxing verze 2 rozšířený o technologii Deep Learning.

Je to rebel, posviťme si na něj

Přímo na hlavní nástěnce firewallu se dozvíte, kteří uživatelé pro Vás představují velké riziko. Na základě automatické analýzy chování uživatelů se o tom můžete spolehlivě předsvěčit bez zdlouhavého studování logů.

Kolegové, ale nikdy spolu nemluví

Endpoint Protection a Vaše zabezpečení perimetru jsou pro většinu výrobců dva samostatné světy, které spolu nikdy nepromluví. Prolomte ledy a začněte týmovou spolupráci mezi antivirem a bránou. Synchronizovaná bezpečnost znamená komunikaci zařízení Sophos firewall s antimalware klientem na koncovém zařízení. Obousměrně komunikují a vyhodnocují bezpečnostní rizika společně.

Aplikační monitoring

Zjistěte, jaké aplikace komunikují do internetu, nebo do jakých cloud aplikací uživatelé ukládají data. Seznam používaných nebezpečených aplikací se dozvíte na jedno kliknutí. Díky synchronizované bezpečnosti můžete zakázat nebo povolit jakoukoliv aplikaci z koncového zařízení.