Malý upgrade pro velké věci

Malý upgrade pro velké věci

V předchozích dnech se na stáncích Sophos objevily tak trochu nové a tak trochu staré modely XG stolních firewall. Jde konkrétně o dva, resp. čtyři modely. Upgradu se dočkaly XG 85 / XG 85w a XG 105 / XG 105W. Tyto modely nahradí zařízení s označením XG 86 / XG 86W a XG 106 / XG 106W. Ve všech případech jde o revizi 1 (rev 1).

Sophos provedl tento upgrade z důvodu poptávky zákazníků po vyšší paměti, a také z důvodu přípravy těchto zařízení na nové připravované funkce.

Tyto nové modely se dají okamžitě poptat i u nás v awin IT.

XG 86 / XG 86w Rev. 1

Co je nového:

Tyto modely jsou identické s aktuálními XG 85 a 85w, pokud jde o podporované funkce v aktuálním softwaru. Fyzické specifikace jsou také stejné s výjimkou následujících:

  • RAM vzrostla z 2 GB na 4 GB
  • Paměť eMMC se zvýšila z 8 GB na 16 GB

XG 106 / XG 106w Rev.1

Co je nového:

Tyto modely jsou identické s aktuálními XG 105 a 105W pokud jde o podporované funkce v aktuálním softwaru. Fyzické specifikace jsou také stejné s výjimkou následujících:

  • RAM vzrostla z 2 GB na 4 GB

Poznámka: Modely SG Series se nemění a my budeme i nadále prodávat SG 105 a 105W.

 

Informace o objednání

Nové modely budou přímo nahrazovat stávající XG 85 (w) a 105 (w), pro které jsme nastavili datum ukončení prodeje (EOS) na 1. června 2019. V závislosti na úrovni zásob v našem regionu, může být datum EOS dřívější. Jakékoliv dotazy týkající se zbývajících zásob směřujte na nás.

Co s aktuálně platnými nabídkami ?

Pokud máte otevřenou nabídku, která bude platit i po červnu, nebo po vyčerpání zásob ve Vašem regionu, budete ji muset aktualizovat na nové modely, protože cena se může trochu lišit.

Více informací naleznete postupně na našich stránkách.