Enterprise řešení pro zálohování
a ochranu dat

Datová dostupnost

Unified Data Protection (UDP) spojuje nejnovější technologie zálohování, replikace a vysoké dostupnosti v jediné konzoli s intuitivním ovládáním. Architektura nové generace nabízí bezkonkurenční jednoduchost použití při zachování širokého spektra funkcionalit.

Předejděte ztrátě dat

Zabezpečte klíčová firemní data před poškozením nebo zničením.

Minimalizujte čas výpadku

Zkraťte dobu výpadku ze dnů na minuty a ověřte časy RTO a RPO.

Spravujte data dle právních předpisů

Zjednodušte správu dat a mějte přehled nad jejich právním souladem.

Ochrana dat nové generace

V posledních dvou letech bylo vytvořeno více dat než v celé historii lidstva. Tato data uložená v celé řadě systémů a aplikací způsobují, že tradiční úsilí o kontinuitu je neuvěřitelně náročné a drahé.

Je jasné, že firmy nepotřebují ke správě více produktů – potřebují zvýšenou odolnost, která může vycházet pouze ze zjednodušení procesů napříč všemi úložnými platformami, ať už lokálními, virtuálními nebo cloudovými.

Arcserve UDP chrání budoucnost každé IT infrastruktury poskytováním ochrany dat a zotavení po katastrofě pro každý typ vytížení. S podporou heterogenní technologie založené na obrazech, která chrání před jakýmkoli cílem, je první svého druhu, která kombinuje funkce připravené pro enterprise korporace bez složitosti tradičních podnikových řešení.

S Arcserve UDP můžete:

zjednodušit ochranu dat

zabránit ztrátě dat a prodloužení prostojů v cloudových, lokálních, virtuálních, hyperkonvertovaných a SaaS pracovních úlohách

obnovit data s okamžitou obnovou VM a bare metal recovery

získat až 20x větší úložnou kapacitu a zvýšit provozní efektivitu

zkrátit dobu výpadku ze dnů na minuty​

zefektivnit práci bez potřeby rozsáhlého školení nebo nákladných profesionálních služeb a získat až o 50 % více čas

výrazně zrychlit zálohovací proces

TRIAL VERZE ARCSERVE UDP

Vyzkoušejte UDP na 30 dní zdarma.

Zálohování a ochrana dat

Datová dostupnost

datova-dostupnost

Globální deduplikace na zdroji

Globální deduplikace sešlape na minimum Vaše data, nikoliv Váš výkon. I když deduplikace probíhá na zdrojovém zařízení, díky tomu, že se přes síť posílají pouze unikátní datové bloky, je Vaše záloha rychlejší až o 90 %.

Mezi nejnovější přírůstky do rodiny patří přímé zálohování do cloudu a obnovy z něj, včetně možnosti DR site v cloudu.

Kam zmizel můj email ? 🙁

S archivací emailů jsou přeplněné emailové servery minulostí. Uživatelé mohou rychle a efektivně vyhledat a zobrazit staré emaily okamžitě a bez čekání. Váš emailový server se tím již nemusí zdržovat.

Můj drahý cluster $

Zapomeňte na drahé clustery. Off-site replikace a vysoká dostupnost, disaster recovery přes internet nebo z cloudu, okamžitý start systému přímo ze zálohy – a to se teprve zahříváme. Zjistěte, jaké možnosti poskytuje datová dostupnost od firmy Arcserve.

Aplikační dostupnost

HW cluster obvykle neřeší funkčnost aplikací, ale hardware. Nezajímá jej, zda aplikace fungují, jak mají. Posuňte Vaše řešení na novou úroveň zavedením aplikační vysoké dostupnosti.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.