Maximální přehled nad bezpečností celé sítě
s jednoduchou správou

Zabezpečení vstupu do sítě

Díky konzolidaci bezpečnosti v jednom zařízení získáte kompletní přehled nad bezpečností Vaší sítě. Maximální spolehlivost zajistí režim active-passive, a to bez zvýšených licenčních nákladů.

Zastavte neznámé hrozby

Technologie jako Deep Learning a Intrusion Prevention poskytují nejpokročilejší úroveň zabezpečení.

Odhalte skrytá rizika

Získejte kontrolu nad Vaší sítí díky detailnímu přehledu o rizikové aktivitě, podezřelém provozu a pokročilých hrozbách.

Izolujte inkriminované systémy

Automatická reakce na hrozby okamžitě identifikuje a izoluje ohrožené systémy ve Vaší síti a zastaví šíření hrozeb.

Ochrana vstupu do sítě

Komplexní technologie

Pomocí firewallu nové generace od společnosti Sophos výrazně zjednodušíme správu Vaší bezpečnosti. V jedné konzoli jsou dostupné všechny důležité funkce pro ochranu vstupu do Vaší sítě. Neustálé vylepšování této technologie zajistí včasnou reakci na stále se rozvíjející škodlivé kódy.

Mezi nejnovější přírůstky do rodiny patří například Sandboxing verze 2 rozšířený o technologii Deep Learning.

Je to rebel, posviťme si na něj

Přímo na hlavní nástěnce firewallu se dozvíte, kteří uživatelé pro Vás představují velké riziko. Na základě automatické analýzy chování uživatelů se o tom můžete spolehlivě předsvěčit bez zdlouhavého studování logů.

Kolegové, ale nikdy spolu nemluví

Endpoint Protection a Vaše zabezpečení perimetru jsou pro většinu výrobců dva samostatné světy, které spolu nikdy nepromluví. Prolomte ledy a začněte týmovou spolupráci mezi antivirem a bránou. Synchronizovaná bezpečnost znamená komunikaci zařízení Sophos firewall s antimalware klientem na koncovém zařízení. Obousměrně komunikují a vyhodnocují bezpečnostní rizika společně.

Aplikační monitoring

Zjistěte, jaké aplikace komunikují do internetu, nebo do jakých cloud aplikací uživatelé ukládají data. Seznam používaných nebezpečených aplikací se dozvíte na jedno kliknutí. Díky synchronizované bezpečnosti můžete zakázat nebo povolit jakoukoliv aplikaci z koncového zařízení.

Centrální správa

Firewall Sophos XG poskytuje nebývalý přehled o Vaší síti, uživatelích a aplikacích přímo z ovládacího rozhraní. Můžete také využít on-box reporting a pro centralizované reportování na více firewallech přidat Sophos iView.

Kompletní síťové zabezpečení

DEMO VERZE SOPHOS XG

Vyzkoušejte Sophos XG – bez instalací a závazků.
demo

Jak to funguje?

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.