Webináře
KYBERBEZPEČNOST 2022

Seznamte se s nejnovějšími technologiemi a trendy v kyberbezpečnosti, datové dostupnosti a IT infrastruktuře. V naší sérii odborných webinářů se dozvíte, jak zabezpečit vaši společnost před nejpokročilejšími hrozbami a spravovat securitu efektivně a jednoduše.

Zde naleznete aktuální termíny našich odborných webinářů.

WhatsUp Gold: Efektivní monitoring služeb

Dnešní doba vyžaduje od systémů i administrátorů, aby monitorovali vše, co je připojeno k síti a opravovali problémy před ohrožením koncových zařízení. Díky řešení WhatsUp Gold můžete jednoduše monitorovat síťový provoz, získat přehled nad firemní infrastrukturou a řešit problémy dříve, než stihnou napáchat škody.

7. 4. 2022 | 10:00 – 11:00

Sophos Firewall: Akcelerovaná brána nové generace

Díky konsolidaci bezpečnosti do jednoho zařízení získáte absolutní přehled nad bezpečností vaší sítě. Zvolte si přehlednost a nejpokročilejší ochranu proti neznámým hrozbám. Next-gen Firewall – jedno řešení, jeden výrobce, komplexní zabezpečení.

Sophos Intercept X: Oceňovaná ochrana koncových bodů

Minimalizujte riziko kyberútoků a vyhněte se zašifrování vašich dat a následnému vydírání. Pokud vás zajímá spolehlivá ochrana koncových bodů, podívejte se s námi na řešení Sophos Endpoint Intercept X – špičkovou ochranu s nejpokročilejšími technologiemi EDR, Intercept X a MTR, které zabezpečí vaši společnost a data před malwarem a pokročilými útoky.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.