Ochrana koncových zařízení

Sophos Endpoint Protection

Servery, stanice, tablety i chytré telefony můžete kompletně ochránit z jednoho administrátorského rozhraní řešením od celosvětového lídra, společnosti Sophos.

Zastavte malware

Sophos Endpoint jde za hranice signaturního skenování, které slouží pro detekci známého malware. Monitoruje podezřelé chování, blokuje C&C komunikaci malware.

Kontrola zařízení a aplikací

Možnost blokace používání nebezpečných zařízení a aplikací patří k jednomu ze základním požadavků na bezpečnost koncových bodů.

Webová ochrana

URL fitrování a antimalware i pro notebooky, kterou jsou mimo ochranu Vaší firemní brány.

TRIAL VERZE ENDPOINT PROTECTION

Vyzkoušejte Endpoint Protection na 30 dní zdarma.
trial

Funkce Sophos Endpoint Protection

Ochrana koncových bodů
nové generace

Sophos Next-Gen Endpoint Protection

Servery, stanice, tablety i chytré telefony můžete kompletně ochránit z jednoho administrátorského rozhraní řešením od celosvětového lídra, společnosti Sophos.

Zastavte ransomware

CryptoGuard v Intercept X je nejpokročilejší a nejlepší ochranou ransomwaru.

Exploit Prevention

Intercept X odepírá útočníky blokací exploitů a technik používaných k distribuci malwaru.

Intelligent Endpoint Detection and Response (EDR)

Odborné znalosti, které vám pomohou odpovědět na těžké otázky týkající se bezpečnostních incidentů.

Synchronizovaná bezpečnost

Synchronizovaná bezpečnost povýší Vaši ochranu nad možnosti běžných řešení a propojí bezpečnost koncových zařízení a brány.

TRIAL VERZE NEXT-GEN ENDPOINT

Vyzkoušejte Next-Gen Endpoint na 30 dní zdarma.
trial

Funkce Sophos Next-Gen Endpoint

Ochrana koncových zařízení

33 let zkušeností

Sophos je jedním z klíčových hráčů na poli bezpečnosti koncových stanic, kteří udávají směr dalšího vývoje bezpečnostních technologií. Neustále vylepšuje a rozšiřuje svá moderní řešení o další zajímavé technologie.

Mezi nejnovější přírůstky do rodiny patří například Intercept X verze 2 nebo technologie Deep Learning.
Novými přístupy k proaktivní bezpečnosti, jako je blokování škodlivých kódů identifikováním technik útoků (Exploit Prevention) umí reagovat i na nové neznámé hrozby, a to dříve než jsou zařazeny do signatur běžných antimalware enginů.

Ransomware – my neplatíme!

Technologie Cryptoguard eliminuje i neznámý crypto-ransomware. Ve spolupráci s dalšími bezpečnostními funkcemi Sophos dokázal detekovat a blokovat crypto-ransomware jako WannaCry nebo Petya ještě před samotným útokem.

Kolegové, ale nikdy spolu nemluví

Endpoint Protection a Vaše zabezpečení perimetru jsou pro většinu výrobců dva samostatné světy, které spolu nikdy nepromluví. Prolomte ledy a začněte týmovou spolupráci mezi antivirem a bránou. Synchronizovaná bezpečnost znamená komunikaci zařízení Sophos firewall s antimalware klientem na koncovém zařízení. Obousměrně komunikují a vyhodnocují bezpečností rizika společně.

Je nám líto, červíci

Antivir do muzea! Analýza podezřelého chování na koncovém zařízení (Exploit Prevention), umožňuje detekci škodlivého softwaru speciálně navrženého tak, aby se vyhnul tradičním řešením. Navíc zabrání průniku malware přes chyby v operačních systémech a aplikacích.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.