WhatsUp Gold 2021

Od 20. ledna 2021 je k dispozici nová verze WhatsUp Gold 2021 . WhatsUp Gold 2021 představuje integrovanou správu logů pro sledování a upozorňování na Windows a protokolování syslogových událostí v rámci svého průmyslového rozhraní. Moderní rozhraní REST API nyní poskytují neomezené možnosti integrace WhatsUp Gold s dalšími systémy a řešeními. Lepší možnosti podávání zpráv usnadňují sdílení výsledků monitorování sítě. 

WhatsUp Gold 2021 je bezplatný upgrade ze Společnosti Progress pro všechny zákazníky s aktivní servisní smlouvou a zahrnuje následující funkce:

  • Integrovaná správa protokolů: Rozsáhlé schopnosti správy logů jsou nyní integrovány do WhatsUp Gold prostřednictvím nového doplňku. Uživatelé mohou sledovat, filtrovat, vyhledávat a upozorňovat na protokoly pro každé zařízení ve své síti a zároveň sledovat meta trendy, jako jsou změny svazků protokolů.
  • Nové výstupní rozhraní REST API: Příchozí podpora rozhraní WhatsUp Gold REST API byla rozšířena o odchozí rozhraní REST API. Rozsáhlá sada odchozích volání REST API umožňuje uživatelům využít REST k poskytování informací WhatsUp Gold z jiných systémů třetích stran. To rozšiřuje integraci na úroveň aplikací, což zjednodušuje plynulou integraci funkcí s aplikacemi třetích stran, jako je Salesforce, Office 365 a další.
  • Rychlejší sestavy založené na HTML: Hlášení WhatsUp Gold bylo optimalizováno pro HTML a e-mail a výsledkem je mnohem rychlejší a užitečnější generování sestavy. To zahrnuje výstupy WYSIWYG, které obsahují hypertextové odkazy a jejichž sdílení je snazší.

Webinář: Co je nového ve WhatsUp Gold 2021?

Calendar   Čtvrtek 11. února 2021 I 15:00

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.