Vyzkoušejte nové funkce XDR a EDR

Nové výkonné funkce Extended Detection and Response (XDR) a Endpoint Detection and Response (EDR) pro Intercept X jsou nyní k dispozici!

Díky funkci Early-access program (EAP) máte nově možnost získat síťové zdroje dat a informace z vašich zařízení, a to i když jsou v režimu offline. Získáte tak výrazně lepší přehled o kybernetické bezpečnosti vaší společnosti.

Sophos Data Lake jako součást funkcí

Sophos Data Lake je klíčovou funkcí řešení EDR i XDR. Ukládá kritické informace z Intercept X, Intercept X for Server a XG Firewall v cloudu, což umožňuje křížové vyšetřování produktů a schopnost získat klíčové informace ze zařízení, i když jsou offline.

Příklad: podívejte se na neobvyklou aktivitu za posledních 30 dní na zařízení, které bylo zničeno nebo pořízeno bez povolení. Připojte se k programu EAP a začněte jej používat.

Sophos XDR – Extended Detection and Response

Sophos XDR integruje důležitá síťová data a vytváří tak detailní obraz potenciálních hrozeb. Pokud již používáte Sophos Intercept X a XG Firewall, stačí se připojit k EAP, kde automaticky získáte přístup k produktovým datům.

V opačném případě si vyzkoušejte verzi zdarma zde a k EAP se připojte až dodatečně.

Poznámka: Sophos Intercept X a XG Firewall jsou podmínkou pro povolení síťové funkce cross-product. Vyzkoušet možnosti cloudového úložiště a offline zařízení v Sophos Date Lake vyžaduje připojení k EAP; brána firewall XG není vyžadována.

Použití Sophos XDR:

  • Porovnejte údaje z více zdrojů dat, abyste rychle odhalili podezření na útok
  • Použijte detekci ATP a IPS z brány firewall XG k prozkoumání podezřelých hostitelů
  • Identifikujte nespravovaná a nechráněná zařízení napříč organizací
  • Zjistěte, proč je připojení ke kancelářské síti pomalé, a která aplikace způsobuje provoz

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.