Upgrade SUM nebude kompatibilní s Windows Server 2008 R2

Nadcházející upgrade SUM na v1.7.2 bude nekompatibilní se systémem Windows Server 2008 R2 a staršími verzemi. Toto oznámení se týká pouze zákazníků používající starší software On-Premise Sophos Enterprise Console.

S blížícím se vydáním/upgradem Sophos Update Manager (SUM) v1.7.2 bude tato verze nekompatibilní se systémem Windows Server 2008 R2 a staršími verzemi. Podrobnosti a rady, co dělat, najdete v Sophos Update Manager: (SUM) verze 1.7.2.

Tato verze nástroje Sophos Update Manager není kompatibilní s operačními systémy Windows 2008 R2 a nižšími, a proto se v těchto operačních systémech nepodaří provést upgrade. Podpora pro Windows 2008 R2 skončila v prosinci 2020, jak je uvedeno v Sophos Enterprise Console a Sophos Central: Podporované platformy Windows Endpoint a Server. Zákazníkům, kteří na takových operačních systémech používají správce aktualizací Sophos, důrazně doporučujeme provést upgrade na podporovaný operační systém. Verze 1.7.1 bude stále k dispozici do konce září 2021 v balíčku „Extended“ Update Manager. Po tomto datu bude rozšířený balíček obsahovat také Sophos Update Manager v1.7.2.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.