Upgrade SUM nebude kompatibilní s Windows Server 2008 R2

Upgrade SUM nebude kompatibilní s Windows Server 2008 R2

Nadcházející upgrade SUM na v1.7.2 bude nekompatibilní se systémem Windows Server 2008 R2 a staršími verzemi. Toto oznámení se týká pouze zákazníků používající starší software On-Premise Sophos Enterprise Console.

S blížícím se vydáním/upgradem Sophos Update Manager (SUM) v1.7.2 bude tato verze nekompatibilní se systémem Windows Server 2008 R2 a staršími verzemi. Podrobnosti a rady, co dělat, najdete v Sophos Update Manager: (SUM) verze 1.7.2.

Tato verze nástroje Sophos Update Manager není kompatibilní s operačními systémy Windows 2008 R2 a nižšími, a proto se v těchto operačních systémech nepodaří provést upgrade. Podpora pro Windows 2008 R2 skončila v prosinci 2020, jak je uvedeno v Sophos Enterprise Console a Sophos Central: Podporované platformy Windows Endpoint a Server. Zákazníkům, kteří na takových operačních systémech používají správce aktualizací Sophos, důrazně doporučujeme provést upgrade na podporovaný operační systém. Verze 1.7.1 bude stále k dispozici do konce září 2021 v balíčku „Extended“ Update Manager. Po tomto datu bude rozšířený balíček obsahovat také Sophos Update Manager v1.7.2.

Dárek pro odběratele newsletteru

Průvodce kybernetickou prevencí

Zjistěte, jak díky několika základním radám můžete zvýšit úroveň vašeho zabezpečení a ochránit data proti nejpokročilejších hrozbám.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti kyberbezpečnosti. Jako dárek dostanete e-book.