Novinka – Arcserve Appliance Series X

Společnost Arcserve tento měsíc přináší dvě velké novinky – novou verzi svého řešení Arcserve UDP a nové hardware appliance, které získaly označení Arcserve Appliance X series. Nové appliance Arcserve řady X vám umožní rychlou a snadnou ochranu před kybernetickými útoky, IT katastrofami a ztrátou velkoobjemových dat.

Arcserve přináší nový přístup k zálohování,
distaster recovery a kybernetické bezpečnosti

Společnosti po celém světě pociťují tlak na správu a zabezpečení neustále se zvětšujícího objemu dat. Přední světová výzkumná společnost Cybersecurity Ventures dokonce předpovídá, že celkové globální úložiště do roku 2025 přesáhne 200 ZB. 

Kyberzločinci předpovídají, že v roce 2021 provedou útok na nový subjekt každých 11 sekund.

Společnost Arcserve reaguje na tyto předpovědi a přináší na trh řešení, které jedinečným způsobem kombinuje ochranu koncových bodů s technologií Deep Learning a DR se zálohováním na oniste i offsite pro úplnou odolnost IT se škálovatelností na více petabajtů.

Arcserve Appliance X

Na co se můžete těšit u Arcserve Appliance X?

JAK TO FUNGUJE?

Zařízení Arcserve X zefektivňují vaše prostředí pomocí široké škály scénářů nasazení. Každé zařízení je samostatné a poskytuje zabezpečené řešení DR a zálohování navržené s možnostmi nativního cloudu, globální deduplikací založenou na zdrojích, replikací na více místech, integrací pásky a automatickým obnovením dat.

Arcserve X Series Appliance jsou integrována s řešením Sophos Intercept-X Advanced for Server, špičkovou ochranou koncových bodů, která kombinuje detekci malwaru založeného na podpisu a bez signatury, neuronovou síť s hlubokým učením (exploit technologie), CryptoGuard anti-ransomware a WipeGuard technologie. Posyktují tak nejpokročilejší zabezpečení proti široké škále hrozeb koncových bodů.

V případě potřeby lze dosáhnout rychlého obnovení pomocí funkcí nativního cloudu a plné integrace se softwarem Arcserve UDP, Arcserve UDP Cloud Hybrid, Arcserve Backup, Arcserve Continuous Availability a veřejnými cloudy včetně Amazon® AWS, Microsoft Azure®, Nutanix® Objects, Eucalyptus® a Rackspace®.

Máte zájem o více informací o nových hardware zařízeních Arcserve Appliance X? Neváhejte kontaktovat náš tým!

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.