Nová vylepšení pro Central Firewall Reporting

Co je nového a jak to používat?

  • Ukládejte reporty jako předlohy – Central Firewall Reporting Advanced vám umožní ukládat předlohy reportů. Nejprve upravte report podle vašich představ. Poté ho uložte ve vaší knihovně pro rychlý přístup.
  • Plánujte reporty – Nyní můžete vaše oblíbené reporty nastavit tak, aby vám chodili do schránky, nebo si je můžete vyzvednout v Sophos Central. Plánovač umožňuje nastavit frekvenci pro vaše reporty, včetně denních, týdenních a měsíčních.
  • Exportujte vaše reporty – Reporty mohou být exportovány v HTML, CSV a (již brzy) PDF formátech. Bonus navíc je, že exportované reporty obsahují až 100 000 záznamů v reportu. Na rozdíl od reportů ze Sophos Central, které jsou limitovány na 10 000 záznamů. Stáhněte váš oblíbený report, a můžete si ho prohlížet i offline.

Máte kompletní kontrolu nad frekvencí, formátem a doručením reportů.

Co k tomu potřebujete?

CFR Advanced je nová licence, která nabízí přídavné možnosti reportování z firewall. Funguje na bázi on per-firewall, tudíž každý firewall, na kterém si přejete dostávat reporty potřebuje svojí CFR Advanced licenci.

K funkci je nutné mít nainstalovaný XG Firewall v18.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.