Nová série hackerských webinářů

Nahlédněte do temného světa hackerů a zjistěte, jak dobře jste chráněni před kyberútoky. Během tří exkluzivních webinářů společnosti Sophos získáte potřebné znalosti a nástroje pro ochranu vašich citlivých dat a zařízení.

Prvních 20 účastníků všech tří živých webinářů získá stylové tričko s límečkem Sophos.

1) Živý hackerský webinář: V zákulisí temného světa hackerů

Pondělí 27. dubna 2020 | 10:00 – 11:30

 

Během webináře ukáže specialista na externí penetrační testy ze společnosti NSIDE, jak útočníci pronikají pomocí malware do společností a nepozorovaně vyčkávají a shromažďují informace, než doopravdy udeří. S ohledem na nedávné kyberútoky na evropské společnosti se dozvíte, jaké nástroje mohou ochránit vás i vaši organizaci, proč zde umělá inteligence hraje zásadní roli a co je potřeba udělat v souvislosti s GDPR.

2) Hloubkový technický náhled na možnosti zastavení útoků hackerů – Sophos Intercept X

Čtvrtek 30. dubna 2020 | 10:00 – 11:00

 

Odborný technický webinář v češtině navazuje na živý hackerský webinář. Uvidíte, jak Sophos Intercept X detekuje a blokuje hackerské útoky pomocí pokročilých bezpečnostních technologií, jako jsou deep learning, ochrana před ransomware, detekce exploitů a detekce na základě chování – a jak lze takové útoky analyzovat pomocí grafické analýzy hlavních příčin.

3) Chytrý EDR a MTR přístup – Vše, co potřebujete vědět

Čtvrtek 7. května 2020 | 10:00 – 11:00

 

Některé pokročilé kyberhrozby infikují váš systém nepozorovaně. V tomto webináři, který je v češtině se dozvíte, jak posílit kyberzabezpečení pomocí EDR (Endpoint Detection and Response) – technologie s umělou inteligencí pro lov hrozeb, která je postavena na nejsilnější ochraně koncových bodů – a MTR (Managed Threat Response) – specializovaného týmu lovců hrozeb a odborníků na reakci na incidenty.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.