Malý upgrade pro velké věci

V předchozích dnech se na stáncích Sophosu objevily tak trochu nové a tak trochu staré modely XG stolních firewall. Jde konkrétně o dva, resp. čtyři modely. Upgradu se dočkaly XG 85 / XG 85w a XG 105 / XG 105W. Tyto modely nahradí zařízení s označením XG 86 / XG 86W a XG 106 / XG 106W. Ve všech případech jde o revizi 1 (rev 1).

Sophos provedl tento upgrade z důvodu poptávky zákazníků po vyšší paměti, a také z důvodu přípravy těchto zařízení na nové připravované funkce.

Tyto nové modely se dají okamžitě poptat i u nás v awin IT.

XG 86 / XG 86w Rev. 1

Co je nového:

Tyto modely jsou identické s aktuálními XG 85 a 85w, pokud jde o podporované funkce v aktuálním softwaru. Fyzické specifikace jsou také stejné s výjimkou následujících:

  • RAM vzrostla z 2 GB na 4 GB
  • Paměť eMMC se zvýšila z 8 GB na 16 GB

XG 106 / XG 106w Rev.1

Co je nového:

Tyto modely jsou identické s aktuálními XG 105 a 105W pokud jde o podporované funkce v aktuálním softwaru. Fyzické specifikace jsou také stejné s výjimkou následujících:

  • RAM vzrostla z 2 GB na 4 GB

Poznámka: Modely SG Series se nemění a my budeme i nadále prodávat SG 105 a 105W.

 

Informace o objednání

Nové modely budou přímo nahrazovat stávající XG 85 (w) a 105 (w), pro které jsme nastavili datum ukončení prodeje (EOS) na 1. června 2019. V závislosti na úrovni zásob v našem regionu, může být datum EOS dřívější. Jakékoliv dotazy týkající se zbývajících zásob směřujte na nás.

Co s aktuálně platnými nabídkami ?

Pokud máte otevřenou nabídku, která bude platit i po červnu, nebo po vyčerpání zásob ve Vašem regionu, budete ji muset aktualizovat na nové modely, protože cena se může trochu lišit.

Více informací naleznete postupně na našich stránkách.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.