Inteligentní Endpoint Detection and Response (EDR) je tu!

Díky rozhraní Intercept X Advanced s EDR nyní můžete porozumět rozsahu a dopadu Vašich bezpečnostních incidentů, detekovat útoky, které se možná ještě neprojevili a analyzovat soubory tak, aby jste zjistili, zda jsou hrozbou, a s jistotou nahlížet na aktuální stav bezpečnosti ve Vaší společnosti v kterémkoli okamžiku.

Chcete zastavit všechny hrozby ještě než začnou? Prevence je zásadní. Intercept X spojuje bezkonkurenční řešení ochrany na koncových bodech prostřednictvím detekce a odezvy do jediného řešení. To znamená, že většina hrozeb je zastavena dříve, než mohou někde způsobit škody. Intercept X Advanced s nástrojem EDR poskytuje další zabezpečení s možností odhalit, prověřit a reagovat na potencionální bezpečnostní hrozby.

Sophos Intercept X Advanced s EDR integruje inteligentní detekci a odezvu koncových bodů (EDR) s nejvyšším hodnocením v oboru detekce malware a nejvyšší hodnocení v oblasti ochrany před zneužitím (exploit protection). Je to další bezkonkurenční řešení ochrany koncových bodů.

Chcete takové řešení? Potřebujete takové řešení? Více informací o samotném produktu, nebo žádost o zkušební trial verzi naleznete na našich stránkách.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.