Arcserve UDP – update 4

 

Řešení Arcserve UDP je založeno na sjednocené architektuře příští generace jak pro virtuální, tak fyzické prostředí. Od jiných řešení se odlišuje především svou nepřekonatelnou šíří, jednoduchostí a zaručenou obnovou. V Arcserve UDP (v5) Update 4 Vám hrdě představujeme vylepšení řešení UDP.

Certifikace VMware vSphere 6.0

VMware vSphere® 6 je nejnovější verze pro řešení virtualizace. S více než 650 novými vlastnostmi a vylepšeními VMware vSphere 6 poskytuje vysoce dostupnou a přizpůsobivou infrastrukturu v cloudu pro ochranu a správu jakékoliv aplikace.

JRE 1.8 Upgrade

V Update 4 je zahrnuta Java Runtime Environment 1.8. Díky tomu je Arcserve UDP lépe zabezpečený proti cíleným útokům.

Virtual Disk Development Kit (VDDK) 5.5.4 Upgrade

Virtual Disk Development Kit (VDDK) 5.5.4 je bezpečnostní update a zároveň podpora pro vSphere 6.0. Tento nejnovější VDDK update umožňuje podporu TLSv1 s VDDK 5.5.

Certifikace pro Exchange GRT pro Shared a Linked Mailboxy

Testovali jsme různé případy s použitím agentů i bez agentů, založené na Exchange GRT katalogu, obnovy pro Shared a Linked mailboxy, abychom zajistili, že zákazníci budou schopni dělat granulární obnovy schránky, složek a mailů do původního nebo jiného umístění.

Spuštění funkce Auto-Update

Z důvodu technických problémů, které byly součástí vydaného Updatu 2, deaktivoval Update 3 mechanismus auto-update pro konzoli a agenty Arcserve UDP. Tyto problémy jsou nyní v Updatu 4 vyřešeny, a proto je znovu zapnuta i funkce auto-update. Update 4 umožňuje pokračovat v poskytování jednoduchého, efektivního mechanismu pro updaty softwaru Arcserve bez potřeby manuálního stažení a instalace.

Issues Fixed

Update 4 je vydáním, které řeší především problémy spolu s menšími vylepšeními v podpoře vSphere 6 a JRE 1.8.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na online chatu nebo na uvedených kontaktech!

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.