Arcserve UDP Update 2

Arcserve s radostí oznámil vydání Arcserve Unified Data Protection Update 2. Update 2 obsahuje řadu nových funkcí, které nabídnou ještě lepší ochranu dat pro podnikové aplikace a Hypervisor prostředí.

Nové funkce a možnosti

Arcserve UDP Update 2 přináší následující novinky:

Vylepšená podpora pro Microsoft-Based aplikace a granulární obnovu
Arcserve UDP je řešení, které zajišťuje rychlou a efektivní ochranu a obnovu dat. Acrserve Update 2 navíc rozšiřuje podporu pro následující aplikace:

– Exchange 2013, 2010 & 2007: Image backup and granular recovery from host-based agentless Exchange backups
– SQL 2014 AAG: Image backup and restore of SQL AlwaysOn Availability Group cluster nodes
– Active Directory: Image backup and granular restore of AD objects and authoritative Bare Metal Recovery
– Oracle for Windows: Image backup and granular restore of database, tablespace, parameter file, control file and archived log
– Pervasive PSQL v11:  Image backup and application-aware backup, with database level restore capability
– MSCS Clusters: Backup & restore of cluster nodes

Vylepšená podpora pro virtuální infrastrukturu

– Transparently handles offline VMs, live migrations, and fail overs between backups of Hyper-V Server 2012 R2 & 2012 Clustered Shared Volumes (CSV)
– VM Auto-Discovery: Discover and import new VMware and Hyper-V nodes quickly and easily, while creating a plan
– VMware Backup Transport Mode Switching Per Plan: Optimize your backup performance, by setting your LAN (NBD & NBDSSL), SAN and HotAdd transport preferences
– VMware vSphere 5.5 U2 Support
– VMware VSAN Support

Zjednodušená cesta pro Upgrade s ohromnou úsporou storage kapacity

Dobrá zpráva pro současné Arcserve D2D zákazníky. Upgrade z D2D na UDP přináší nejen zjednodušení díky globální deduplikaci, ale také velké úspory kapacity, a to díky:

– Recovery Point Migration: Enables D2D r16.5 recovery points to be migrated to UDP RPS de-duplicated data stores, which dramatically reduces backup storage requirements and backup windows
– Data Migration Wizard: Enables multi-select of protected nodes and dramatically simplifies the D2D to UDP recovery point migration proces

Vylepšený management Recovery Point

– Switch from Memory mode to SSD mode or vice versa for RPS data stores: Enables Recovery Point Servers to be scaled from small to large by enabling the RPS configuration to be switched from memory mode to an SSD drive “On-the-fly”
– Delete Nodes from RPS Data Store: Enables nodes and backup data to be removed from RPS data stores

Další vylepšení

Pro tento článek je jich příliš mnoho, protože Update 2 přináší velké množství změn a vylepšení, které byly vyžádány při Beta testování. Například to jsou: výjimky určitých dnů z pravidelného zálohování, možnost zrušení instalace agenta, zlepšení výkonu migrace dat na páskové zařízení, BMR (obnova Bare metal recovery) na menší disky (oddíly), dokumentace k rozhraní API, vylešpení výkonu kopířování bodů obnovení po agent-less záloze, kompatibilita pro VHD formát a mnoho dalšího.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše certifikované odborníky.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.