Arcserve UDP – nejnovější verze webového prohlížeče

Shrnutí problému

Oprava „P00002287“ podporuje novější verzi webového prohlížeče pro spuštění nového vyskakovacího okna pro Restore a User Management console.

Bez této opravy by novější verze webového prohlížeče nemohly spustit vyskakovací okno pro Restore a User Management console.

Tato oprava je pro všechny verze Arcserve UDP.

Arcserve

Řešení

(1) Stáhněte si opravu P00002287 z části „Related Downloads“ na Arcserve UDP a extrahujte soubor ZIP do složky na serveru.

(2) Spusťte Microsoft Windows PowerShell jako správce. V prostředí PowerShell zajistěte, aby zásady provádění umožňovaly uživateli spouštět skripty.

(3) V prostředí PowerShell změňte adresář na dočasné umístění, kde byla extrahována oprava P00002287.

     Poznámka: Pokud máte na serveru UDP nainstalován antivirový program, můžete vyloučit složku pro správu,

     „C: \ Program Files \ Arcserve \ Unified Data Protection \ Management“

(4) Spusťte skript spuštěním „. \ Udp_browser_fix.ps1“ z okna PowerShell. Počkejte několik minut, než skript dokončí provádění. Následující zprávy znázorňují průběh provádění až do dokončení.

   Verze UDP: {verze nainstalovaného Arcserve UDP}

   Vytváří se záložní kopie, prosím čekejte ….

   Záložní kopie byla úspěšně vytvořena!

   Opravy souborů, prosím čekejte ….

   Hotovo! Obnovte prosím svůj prohlížeč.

(5) Po úspěšném provedení skriptu vymažte mezipaměť prohlížeče a obnovte prohlížeč.

Poznámka: Při provádění skriptu vytvoří záložní kopii složky C: \ Program Files \ Arcserve \ Unified Data Protection \ Management \ TOMCAT \ webapps \ management \ centralmanagementui. Název záložní složky je centralmanagementui_org. Záložní kopie složky má velikost přibližně 1 GB. Po potvrzení, že je problém vyřešen úspěšným provedením skriptu, může uživatel odstranit složku centralmanagementui_org.

Protože některé z posledních verzí webových prohlížečů (Microsoft Edge, Brave, Chrome 89) zakazují vyskakovací okna různých webových aplikací, může to ovlivnit některé funkce Arcserve UDP.

Abychom tento problém mohli vyřešit, vytvořili jsme stránku podpory s nezbytnými kroky, které je třeba dodržet.

Protože to ovlivňuje nejen současnou verzi 8, ale také minulé verze Arcserve UDP, nezapomeňte navštívit stránku https://support.arcserve.com/s/article/P00002287?language=en_US a aktualizovat Arcserve UDP příslušnou instalaci.

Oprava bude fungovat několik minut, takže buďte trpěliví.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti zabezpečení dat. Jako dárek dostanete e-book.