Služby

Návrh implementace a ověřovací provoz

Naši profesionálové navrhnou řešení přesně pro Vás. Od nás vždy obdržíte kompletní servis. Provedeme implementaci, zaškolení a dáme Vám plnou poinstalační podporu. Nabízíme možnost trial verzí a zápůjček všech produktů.


Technická podpora na místě

Pomůžeme Vám s Vašimi IT problémy a zvýšíme efektivitu Vašich systémů. Díky mnohaletým zkušenostem Vám náš tým technických specialistů pomůže rychle, kvalitně a k Vaší plné spokojenosti a ziskovosti – nechceme přece, abyste kvůli technickým výpadkům přicházeli o své vlastní klienty.


Vzdálená technická podpora

Pomocí telefonu a vzdálené správy naši technici dokážou prakticky ihned identifikovat a odstranit problém. Společně pak docílíme nápravy a opětovné funkčnosti všech systémů, abyste mohli pokračovat v načaté práci.


Školení administrátorů

Naši certifikovaní specialisté Vám zajistí kvalitní školení, na základě kterého budete moci využít plný potencionál zakoupeného řešení.


Profylaxe

Využívejte Vaše investice efektivně. Naši specialisté provedou analýzu stávajícího nastavení Vašeho systému a aktualizují jej podle nejnovější standardů a best practices.


Nový server, drahý disk – čekám už jen na podpis

Čekáte na budget? Nečekejte. Všechna naše řešení můžete mít k dispozici formou služby.