Sophos

O společnosti Sophos

Společnost Sophos navrhuje produkty, které pomáhájí společnostem všech velikostí a typů, včetně škol, univerzit, vládních organizací, nemocnic apod., zabezpečit IT infrastrukturu a citlivé údaje. Antivirové a šifrovací produkty začali vyrábět před více než 30 lety a dnes jejich řešení pomáhají zabezpečit sítě používané ve 150 zemích světa a 100.000 firmách, včetně korporací jako jsou Pixar, Xerox, Ford, nebo Toshiba.

Sophos se pravidelně objevuje mezi leadry dle celosvětově uznávané analytické společnosti Gartner, a to hned v několika kategoriích: Endpoint Protection Platforms, UTM (Unified Data Protection) a Mobile Data Protection.

S růstem složitosti IT sítí se Sophos zaměřuje na to, aby IT zabezpečení bylo jednoduché a spolehlivé. Správná bezpečnostní strategie musí zahrnovat ochranu koncových bodů, sítí a serverů s jednoduchou a efektivní správou.

Produktové portfolio Sophos vám umožňují zabezpečit každý koncový bod vaší sítě, od notebooků a mobilních zařízení, přes virtuální desktopy a servery, až po zabezpečení vašeho síťového perimetru. A co víc, zajištění těchto zařízení je možné realizovat prostřednictvím produktů, které vyhovují vašim přesným potřebám.

Sophos je jedničkou na trhu v řešení kompletní bezpečnosti bez složité správy.