Technický specialista

Technický specialista pro ČR

Chcete uplatnit své zkušenosti při práci, která Vás bude bavit? Pak rozšiřte náš kreativní tým.
Nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici Technický specialista v IT bezpečnosti.

Náplň práce:

  • Návrh a implementace bezpečnostních řešení
  • Následná technická podpora
  • Školení administrátorů

Nabízíme:

  • Rychlý osobní rozvoj a profesní růst
  • Osobního kouče
  • Samostatnou práci po zaškolení
  • Práci se zajímavou firemní klientelou
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Rodinnou atmosféru
  • Firemní i nefiremní akce
  • Časovou flexibilitu
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Etické vyplácení mezd
  • 13. plat
  • 20 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč
  • Mobilní telefon, notebook
  • Fixní plat + provize z technické podpory obchodů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • Základy v IT a TCP/IP
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilitu a samostatnost
  • AJ – pasivně

Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody, perspektiva dlouhodobé spolupráce.
Lokalita: Bedřichovská 2183/16, Praha 8.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu hr@awinit.cz, a my Vás budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.