Sophos získal ocenění nejlepší security vendor v GEC 2015

Sophos získal ocenění nejlepší security vendor v GEC 2015

 

Společnost Sophos získala prestižní ocenění Editor’s Choice Award for Enterprise Security vyhlašované na Global Enterprise Connect Awards 2015, která volí nejlepší IT řešení, výrobce a top distributory. Sophos zde získal ocenění pro nejlepšího výrobce pro enterprise zabezpečení.

Společnost Sophos a její klíčová řešení získávají jedno ocenění za druhým. Zmiňme například: nejlepší výrobce ve všech třech bezpečnostních kategoriích v CRN Annual Report Card nebo výrobce roku pro enterprise mobility management v Integrator ICT Champion Awards 2015.

Jednou z hlavních konkurenčních výhod společnosti Sophos je spojení se společností Cyberoam. Kombinace technologií Sophos a Cyberoam dala vzniknout nové revoluční řadě firewallů – Sophos XG firewall.

Dárek pro odběratele newsletteru

Průvodce kybernetickou prevencí

Zjistěte, jak díky několika základním radám můžete zvýšit úroveň vašeho zabezpečení a ochránit data proti nejpokročilejších hrozbám.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti kyberbezpečnosti. Jako dárek dostanete e-book.