Sophos UTM získalo dvě prestižní ocenění

 

Řešení Sophos UTM získalo v minulých dnech hned 2 velice prestižní ocenění, a to „Best UTM“ v SC Awards Europe 2015 a „5-star A-list“ od PC Pro Magazine. Získání dvou cen v jednom týdnu jen dokazuje, že řešení Sophos UTM je skutečným leadrem trhu, a skvělou volbou pro společnosti jakékoliv velikosti.

SC Awards Europe 2015

Předávání cen SC Awards Europe 2015 proběhlo minulý týd

en v rámci Infosecurity Europe Conference a Sophos UTM získalo cenu v kategorii nejlepší řešení UTM a nechalo za sebou ostatní nominované – společnosti Fortinet, Check Point a Barracuda. Porotci rešení Sophos UTM označili jako: „řešení poskytující vynikající sadu funkcí, které zaručují bezpečně provozovat podnikání firmám jakékoliv velikosti.”

 

PC pro Magazine

Druhé ocenění získalo Sophos UTM od společnosti PC Pro Magazine, která provedla šestiměsíční podrobné testování jednoho z nových SG modelů s integrovanou Wifi – SG 115w. Testování dopadlo výborně se závěrem: „Zařízení má vše, co je potřeba: jednoduché nasazení, obrovské množství funkcí a lákavou cenu a je tak perfektní volbou pro malé a střední společnosti.

 

Více o nových modelech Sophos UTM si můžete přečíst v předchozím článku. Vaše dotazy nám neváhejte zaslat v diskuzi pod článkem, na online chatu, nebo na uvedených kontaktech.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.