Sophos oznámil akvizici společnosti SurfRight

Sophos oznámil akvizici společnosti SurfRight

 

Společnost Sophos posiluje technologie zabezpečení koncových bodů akvizicí SurfRight, inovátora v oblasti detekce, prevence a řešení pokročilých hrozeb na koncových stanicích.

Vzhledem k neustálému vývoji hrozeb je nutné reagovat stále se vyvíjejícím zabezpečením. Díky přidání technologie SurfRight do stávajícího portfolia nabídne Sophos další úroveň zabezpečení koncových bodů, a to i proti hrozbám, které využívají dosud nezveřejněné zranitelnosti (zero-day útokům).

Co přináší technologie SurfRight?

SurfRight se zaměřuje na odhalování a prevenci paměťové manipulace a zneužívání, které umožňuje spuštění škodlivého kódu. Technologie SurfRight předchází zneužití již v této rané fázi útoku, před samotným vznikem škody. Společně s technologií Sophos tedy dokáže rozpoznat a zabránit APT útoky a zároveň sníží čas mezi detekcí, reakcí a řešením. Sophos začne s integrací nové technologie neprodleně po akvizici.

Dárek pro odběratele newsletteru

Průvodce kybernetickou prevencí

Zjistěte, jak díky několika základním radám můžete zvýšit úroveň vašeho zabezpečení a ochránit data proti nejpokročilejších hrozbám.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti kyberbezpečnosti. Jako dárek dostanete e-book.