Sophos získal ocenění pro nejlepšího IT výrobce ve všech třech bezpečnostních oblastech CRN’s Annual Report Card (ARC). Sophos jako jediný výrobce v letošním roce zvítězil ve více kategoriích.

Druhý rok za sebou byl Sophos oceněn jako vítěz dvou kategorií – Client Security Software a Network Security Appliances – a tento rok byl navíc vybrán jako celkový vítěz v Network Security Software. ARC shrnuje výsledky z detailních průzkumů spokojenosti od solution resellerů, kteří hodnotí vendory hardwaru, služeb a software.

Bylo osloveno více než 2,400 resellerů, aby ohodnotili svou spokojenost se 72 bezpečnostními výrobci v přibližně 22 hlavních produktových kategoriích. Výrobci s nejvyššími známkami jsou těmi nejlepšími ve svých kategoriích.

Sophos také získal Xchange Xcellence ocenění během The Channel Company’s XChange 2015 za sponzorování Security University.

Naši partneři jsou pro náš úspěch v rozvoji tohoto byznysu absolutně nejkritičtější a díky nic vládní agentury všech velikostí chrání své systémy a informace od kyberútoků,“ řekl Mike Valentine ze společnosti Sophos. „Bezprecedentní nejvyšší ohodnocení našimi partnery pro rok 2015 Annual Report Card odráží firemní závazek našemu prodejnímu kanálu.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.