Sophos Mobile Security získal 100% hodnocení po jedenácté v řadě

Sophos Mobile Security získal 100% hodnocení po jedenácté v řadě

 

Bezplatné řešení pro zabezpečení mobilních telefonů Sophos Mobile Security získalo perfektní 100% hodnocení ochrany v květnovém vydání AV-TEST v kategorii „The best antivirus software for Android” (Nejlepší antivirový software pro Android) poté, co úspěšně detekovalo všech 3300+ použitých vzorků.

Dále také šest bodů ze šesti za použitelnost – zde se hodnotí výkon řešení a počet falešných nálezů (který neměl ani jeden). Celý test si můžete pročíst zde.

Sophos dosáhl 100% hodnocení v kategorii antivirů pro Android společnosti AV-TEST po jedenácté v řadě. Toto je jedenáctý 100% výsledek v řadě pro Sophos v hodnocení antivirů společnosti AV-TEST hodnocení antivirů pro Android. I když i jiná řešení vykázala v posledním testu podobné výsledky, žádný jiný výrobce nemá zdaleka takhle dlouhou vítěznou sérii 100% detekcí.

Sophos Mobile Security ochrání váš chytrý telefon bez výrazného zatížení baterie nebo výkonu. Posílen vítěznou anti-malware technologií, Sophos Mobile Security nabízí nejvyšší úroveň antiviru a ochrany proti malwaru. Mimo jiné poskytuje také detekci potenciálně nechtěných aplikací (Potentially Unwanted App) a bezpečnostního rádce, ochranu při ztrátě a odcizení, ochranu webu a mnoho dalších funkcí.

Sophos Mobile Security pro Android si můžete stáhnout z Google Play, alternativu pro iOS naleznete v Apple Store.

Dárek pro odběratele newsletteru

Průvodce kybernetickou prevencí

Zjistěte, jak díky několika základním radám můžete zvýšit úroveň vašeho zabezpečení a ochránit data proti nejpokročilejších hrozbám.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti kyberbezpečnosti. Jako dárek dostanete e-book.