Sophos je po páté v řadě Leaderem pro UTM

 

Sophos je jedním ze tří výrobců, které analytická společnost Gartner řadí mezi leadery v oblasti Unified Threat Management.


Sophos se drží hesla „Jednoduchá bezpečnost je lepší bezpečnost“ a spolu s unikátními vylepšeními se řešení Sophos UTM velice jednoduše nasazuje, spravuje a používá. Díky tomu stále více zákazníků a partnerů volí Sophos Next generation fiewall a UTM. Ve skutečnosti je momentum růstu společnosti zarážející – roste třikrát rychleji než roste trh.

Se spuštěním nového a inovativního XG Firewall a Synchronized Security zároveň Sophos naplňuje vizi budoucnosti IT bezpečnosti, kde jednotlivé komponenty mnohem lépe spolupracují. A s narůstajícím počtem IT infrastruktur používajících cloud přichází také ochrana IaaS se schopností předvídat důležité trendy tak, aby vaše síť byla v bezpečí kdekoliv.

Sophos je jediná společnost řazená mezi leadery jak v Unified Threat Management a Endpoint Protection Platforms – kompletní zabezpečení nabízí unikátní pozici doručit ochranu příští generace – Synchronized Security.

Celý report o Magic Quadrant pro Unified Threat Management si můžete stáhnout zde.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.