Proč si vybrat Sophos Endpoint Protection?

Proč si vybrat Sophos Endpoint Protection?

 

Sophos činí enterprise bezpečnost dostupnou i pro malé a střední společnosti. Poskytováním sofistikované ochrany spolu s jednoduchou správou je Sophos Endpoint Protection ideální pro firmy, které mají napjatý rozpočet. Sophos Endpoint Protection je mimo jiné velmi flexibilní – správu si můžete zvolit v cloudu nebo on premise – cokoliv je pro váš byznys nejlepší. Pro představu Vám ukážeme příklad nasazení na dvou reálných zákaznících Sophos.

1. příklad – nasazení v Sophos Cloud

Společnost Midway Energy Services používá Sophos Cloud pro ochranu 600 pracovníků napříč 11 lokalitami v 5 státech – IT oddělení se skládá pouze z jedné osoby. Sophos Cloud nabízí webový přístup do sjednocené konzole s politikami, které se aplikují na uživatele napříč zařízeními i platformami. To znamená, že IT administrátor může kontrolovat vzdálené pracovníky a jejich počítače nebo mobilní zařízení v jednom přehledném okně. Navíc, je velmi snadné najít a zablokovat hrozby nebo vyčistit počítače od nakažení bez jakékoliv nutnosti někam cestovat.

Nasazení je rychlovka, protože se Sophos Cloud nepotřebujete instalovat žádný server, takže chráněni budete během 60 sekund. Konzole v cloudu byla navržena hlavně pro jednoduchost, takže pro její použití nemusíte být expertem v IT bezpečnosti.

2. příklad – nasazení On-premise

Nasazení on-premise je stejně tak jednoduché. Lassen County v Californii zvolili Sophos jako náhradu za stávající řešení z části právě z důvodu jednoduché výměny.

„Většina jiných výrobců slibuje jednoduché nasazení, ale když jsme je testovali, odstranění a výměna nefungovaly”, říká IT ředitel společnosti Lassen County, pan Robert Talley. „Sophos poskytuje automatickou migraci, která jde hladce, rychle a snadno.”

Díky přednastaveným pravidlům, která jsou nakonfigurována pro vybalancování ochrany, použitelnosti a výkonu, je pro vás bezpečnost ještě snadnější. Jednoduchá bezpečnost, která funguje.

Proč se tedy rozhodnout pro Sophos Endpoint Protection?

1. Inovativní technologie od leadera trhu v IT bezpečnosti.
2. Bleskový výkon, který nezpomalí vaše uživatele.
3. Sofistikovaná jednoduchost – šetří čas a zjednodušuje správu.
4. Licencování na uživatele vychází vstříc modernímu prostředí.
5. Flexibilní nasazení – on-premise nebo v cloudu.

 

 

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit zde na online chatu, nebo na uvedených kontaktech!

Dárek pro odběratele newsletteru

Průvodce kybernetickou prevencí

Zjistěte, jak díky několika základním radám můžete zvýšit úroveň vašeho zabezpečení a ochránit data proti nejpokročilejších hrozbám.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti kyberbezpečnosti. Jako dárek dostanete e-book.