Proč si vybrat Sophos Endpoint Protection?

 

Sophos činí enterprise bezpečnost dostupnou i pro malé a střední společnosti. Poskytováním sofistikované ochrany spolu s jednoduchou správou je Sophos Endpoint Protection ideální pro firmy, které mají napjatý rozpočet. Sophos Endpoint Protection je mimo jiné velmi flexibilní – správu si můžete zvolit v cloudu nebo on premise – cokoliv je pro váš byznys nejlepší. Pro představu Vám ukážeme příklad nasazení na dvou reálných zákaznících Sophos.

1. příklad – nasazení v Sophos Cloud

Společnost Midway Energy Services používá Sophos Cloud pro ochranu 600 pracovníků napříč 11 lokalitami v 5 státech – IT oddělení se skládá pouze z jedné osoby. Sophos Cloud nabízí webový přístup do sjednocené konzole s politikami, které se aplikují na uživatele napříč zařízeními i platformami. To znamená, že IT administrátor může kontrolovat vzdálené pracovníky a jejich počítače nebo mobilní zařízení v jednom přehledném okně. Navíc, je velmi snadné najít a zablokovat hrozby nebo vyčistit počítače od nakažení bez jakékoliv nutnosti někam cestovat.

Nasazení je rychlovka, protože se Sophos Cloud nepotřebujete instalovat žádný server, takže chráněni budete během 60 sekund. Konzole v cloudu byla navržena hlavně pro jednoduchost, takže pro její použití nemusíte být expertem v IT bezpečnosti.

2. příklad – nasazení On-premise

Nasazení on-premise je stejně tak jednoduché. Lassen County v Californii zvolili Sophos jako náhradu za stávající řešení z části právě z důvodu jednoduché výměny.

„Většina jiných výrobců slibuje jednoduché nasazení, ale když jsme je testovali, odstranění a výměna nefungovaly”, říká IT ředitel společnosti Lassen County, pan Robert Talley. „Sophos poskytuje automatickou migraci, která jde hladce, rychle a snadno.”

Díky přednastaveným pravidlům, která jsou nakonfigurována pro vybalancování ochrany, použitelnosti a výkonu, je pro vás bezpečnost ještě snadnější. Jednoduchá bezpečnost, která funguje.

Proč se tedy rozhodnout pro Sophos Endpoint Protection?

1. Inovativní technologie od leadera trhu v IT bezpečnosti.
2. Bleskový výkon, který nezpomalí vaše uživatele.
3. Sofistikovaná jednoduchost – šetří čas a zjednodušuje správu.
4. Licencování na uživatele vychází vstříc modernímu prostředí.
5. Flexibilní nasazení – on-premise nebo v cloudu.

 

 

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit zde na online chatu, nebo na uvedených kontaktech!

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.