Představení Sophos Cloud Web Gateway

Sophos oznámil vydání snadno nasaditelného řešení pro zabezpečení webu – Sophos Cloud Web Gateway. Sophos Cloud zaznamenal exponenciální růst – ve skutečnosti je to vůbec nejrychleji rostoucí produktová řada Sophos. Již nyní zahrnuje jednoduché a efektivní zabezpečení stanic, mobilních telefonů a serverových řešení. Nyní je s přechodem do Cloudu řada na Secure Web Gateway (SWG).

Minulý rok Sophos získal společnost Mojave Networks. Od té doby spojily vývojové týmy Sophos a Mojave své síly a integrovaly tuto skvělou technologii do Sophos Cloud. Výsledkem je prvotřídní ochranu webu, funkce a reporting – vše spravováno s jednoduchostí Sophos Cloudu.

Pár slov od produktového ředitele Sophos a bývalého CEO MOjave Networks – Garretta Larssona

„Jsme pyšní na naši práci v Mojave – že jsme prvními, kdo má ochranu mobilu a webu v cloudu, které nabízí bezkonkurenční zabezpečení proti hrozbám, zabezpečení mobilních pracovníků a jednotné politiky napříč platformám. V dnešním světě jsou zaměstnanci mobilní a pracují s různými zařízeními. Ochrana perimetru nebo jednoho zařízení již nedostačuje. Produkty Sophos Cloud ochrání zaměstnance, bez ohledu na tom, kde a na čem pracují. Spolu se silnou web gateway nyní Sophos Cloud nabízí kompletní balík nejvyššího stupně zabezpečení navrženého pro střední firmy.“

Podpora Sophos CLoud Web Gateway

Sophos Cloud Web Gateway přichází s působivým repertoárem reportů, aby poskytl jedinečný náhled do sítě, aplikací a hrozeb a pomohl udržet vaše citlivá data v bezpečí, snížil náklady a pomohl vám splnit regulace.  První vydání je omezeno zatím pro zákazníky Severní Ameriky; celosvětová podpora bude následovat brzy poté.

Při spuštění budou podporovány platformy Windows 7 a vyšší a Mac OS X 10.8.5 a vyšší. Nakonec bude Cloud Web Gateway podporovat Windows, Macs, Chromebooks, iOS a Android – což bude ideální pro smíšená prostředí s uživateli na cestách.

Samozřejmě, pokud preferujete hardwarové nebo virtuální appliance, nový a vylepšený Sophos Web Appliance poskytuje ideální alternativu.

Inovace však nekončí

V roce 2016 bude tým dělat významné změny v hybridní Secure Web Gateway, které bude fungovat jako doposud nic jiného. Náš next-generation Secure Web Gateway bude nabízet souvislé migrační cesty pro webové appliance (SWA) a cloudové zákazníky, takže vaše investice je zajištěna, ať už se dnes rozhodnete pro cokoliv.

Jak chráníte své mobilní uživatele proti hrozbám z internetu? Se Sophos Cloud Web Gateway máte perfektní Sophos Cloud odpověď. Podívejte se na video s představením nové Sophos Cloud Web Gateway.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.