Představení Next-Gen Enduser Protection – zabezpečení příští generace

 

Společnost Sophos 20. 1. 2015 představila významný update produktů Endpoint ProtectionSafeGuard Encryption a Mobile Encryption a pokračuje tak v reprezentaci konceptu zabezpečení příští generace (Next-Generation Enduser Protection, zkráceně NGEUP). O tom, jak podle nás zabezpečení příští generace vypadá, jste si mohli přečíst v našem minulém článku.

NGEUP nabízí efektivnější a snáze ovladatelné zabezpečení koncových zařízení a dat, a to díky sjednocení ochrany koncových stanic, mobilních zařízení a šifrovacích technologií. Jedná se o průlomový krok v jednotném konceptu ochrany uživatelů.

Základem NGEUP – a celé produktové strategie Sophos – je dodržování tří hlavních principů:

1. Zabezpečení musí být kompletní.

2. Bezpečnost lze zajistit jednoduše.

3. Bezpečnost je účinnější jako systém.

Podívejte se na krátké video, které vám představí zásady Sophos NGEUP a způsob, jak dosáhnout lepší a jednodušší bezpečnosti.

[wonderplugin_video iframe=“https://www.youtube.com/embed/OkSsUM542Qk?feature=player_detailpage“ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=“position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;“ playbutton=“https://www.awinit.cz/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png“]

S vydáním Sophos NGEUP došlo k produktům k následujícím změnám:

– Update agenta v Endpoint Protection s funkcí Malicious Traffic Detection a novým Sophos System Protector.

– Nová verze SafeGuard Encryption 7.0, která přináší řadu vylepšení v použitelnosti a stabilitě řešení.

– Nová verze Sophos Mobile Encryption 3, která spolu s dalšími vylepšeními přidává možnost vytvářet nové šifrované dokumenty z mobilního zařízení.

Pro více informací si můžete stáhnout produktový datasheet (eng), nebo si vyžádejte 30denní zkušební verzi zdarma.

 


Lucie Roncová, Marketing Manager awin IT, s. r. o.
Marketingem se zabývá od roku 2011, její parketou je online marketing. Je certifikovaná obchodní specialistka Sophos a Arcserve. Ráda se vzdělává a získává nové zkušenosti z oblasti marketingu i IT bezpečnosti. Její záliby jsou deskové hry, zdravý životní styl, karaoke a růžová barva.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.