Jaká byla konference awin IT – Budoucnost ochrany dat?

 

V úterý 20. 10. 2015 proběhla v hotelu Amarilis v centru Prahy konference Budoucnost ochrany dat. Tímto ještě jednou děkujeme všem účastníkům za jejich čas a pozornost.

Zálohování a ochrana dat

Konferenci zahájil zástupce společnosti Arcserve pan Milan Mottl, Sales Manager for Eastern Europe, který představil produktovou řadu Arcserve, její mnohaletý vývoj i osamostatnění od společnosti CA. Druhý slot vedl pan Jindřich Rosička, technický ředitel awin IT, s. r. o., který se zaměřil na technické vlastnosti sjednoceného řešení Arcserve UDP (Unified Data Protection), které spojuje zálohování, deduplikaci, replikaci a vysokou dostupnost. Společně s dalším hostem, obchodním konzultantem Petrem Chvalem ze společnosti Annex NET, s.r.o., pak posluchačům předvedli živou ukázku návštěvy u zákazníka, kde pomocí řešení Arcserve vyřešili problémy společnosti Starcon a pomohli splnit náročné požadavky na ochranu dat a zálohování.

Dopolední část zakončil obchodní manager awin IT, s. r. o., pan Roman Gÿorgy s prezentací, kde představil jednoduché a flexibilní licencování řešení Arcserve. Poté specialisté z awin IT předvedli účastníkům live demo řešení Arcserve UDP jeho nasazení a správu.

Zabezpečení brány a koncových stanic

Druhý blok semináře zahájil zástupce společnosti Sophos, Channel Account Executive Patrick Müller, který představil nejen společnost Sophos, ale také její plány, cíle a působení na zahraničních i českém trhu. Následovalo představení hlavních produktů – Sophos Enduser Protection a UTM, kterého se ujal Jindřich Rosička. V dalších slotech jsme se dočkali také Live dema produktů Enduser Protection a UTM, kde účastníci měli možnost nahlédnout do jednotné administrátorské konzole a seznámit se s intuitivní správou obou oceňovaných produktů. Poslední prezentace věnovaná řešením společnosti Sophos byla opět zaměřená na licencování, a také doplňkům k Sophos UTM – Sophos RED a Sophos Access Points.

Konferenci zakončila diskuze a tombola o hodnotné ceny včetně externích HDD disků, každý účastník si domů také odnesl tričko Arcserve a drobné dárky věnované výrobci.

Těšíme se se všemi účastníky i novými zájemci na viděnou na další konferenci awin IT. Více fotografií si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.