Arcserve získal firmu Zetta

Arcserve získal firmu Zetta

 

Arcserve získal technologii pokročilé Disaster Recovery a cloudového zálohování

Arcserve, výrobce zálohovací technologie UDP (Unified Data Protection), začátkem července 2017 akvizoval společnost Zetta, která se specializuje na Disaster Recovery a zálohování v cloudu. Díky tomuto spojení bude moci Arcserve nově nabídnout svým zákazníkům rozšířené cloudové služby jako je Cloud Direct (možnost přímé zálohy do cloudu), BaaS (Backup as a Service) a DRaaS (Disaster Recovery as a Service). Tyto služby otevírají nové možnosti středním firmám s limitovanými zdroji nebo složitou infrastrukturou v oblasti nepřetržité ochrany dat.

K tomu Arcserve plánuje uvedení nové technologie nazvané Disaster Avoidance, jejímž cílem je umožnit nepřetržitou dostupnost dat v případě výpadku díky okamžité cloudové obnově s téměř nulovou ztrátou dat bez potřeby jakéhokoliv hardwaru – a to i na vzdálených lokalitách.

Toto řešení je vhodné pro všechny zákazníky, kteří vyžadují nepřetržitou dostupnost dat a jejich bezpečnost v kombinaci s jednoduchou správou bez dalších nákladů na hardware nebo složitá školení.

Dárek pro odběratele newsletteru

Průvodce kybernetickou prevencí

Zjistěte, jak díky několika základním radám můžete zvýšit úroveň vašeho zabezpečení a ochránit data proti nejpokročilejších hrozbám.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám neuniknou žádné tipy v oblasti kyberbezpečnosti. Jako dárek dostanete e-book.