5 důvodů, proč je Sophos UTM leader v Gartner Magic kvadrantu

 

Gartner tři roky v řadě rozeznává Sophos jako leadra v Gartner Magic Quadrantu pro Unified Threat Management. Obdržet od společnosti Gartner takovéto ocenění je opravdu veliké uznání. Momentum Sophos UTM byznysu je skutečně vzrušující. V loňském roce Sophos vydal nové appliance řady SG – nejrychlejší UTM zařízení, která kdy byla vyrobena. A růst na trhu je úchvatný. Magic Quadrant je založen na zhodnocení schopnosti společnosti vykonat a dokončit svou vizi.

Věříme, že Sophos je pro kvadrant UTM opětným leadrem na základě těchto pěti důvodů:

1. Jednoduchost. Sophos UTM se velmi snadno nastaví, spravuje a používá.

2. Blesková rychlost. UTM appliance řady SG jsou navržené pro co nejvyšší výkon.

3. Vše v jednom boxu. Dostanete všechny nejnovější funkce firewallu příští generace a daleko, daleko více. Bez nutnosti kupovat další extra hardware.

4. Vestavěný reporting. Detailní reporty, uložené lokálně na vestavěném disku, jsou pro nás standardem.

5. Neustálá inovace. Stále vylepšujeme naši technologii a máme výjimečnou roadmapu.

Navíc, Sophos své UTM zabezpečení stále rozšiřuje, například nabízí sandboxing v cloudu, integrovaný mobile device management a jednoduše použitelné šifrování emailů. Menší podniky potřebují efektivní ochranu, která se jednoduše spravuje – a to přesně poskytujeme. To je důvod, proč stále více a více partnerů a zákazníků přechází k zabezpečení Sophos.

Sophos nabízí kompletní zabezpečení pro

všechna vaše zařízení a platformy a je jedinou společností se zaměřením na IT bezpečnost, která je leadrem napříč třemi klíčovými oblastmi zabezpečeníUnified Threat Management (UTM), Mobile Data Protection a Endpoint Protection Platforms. Plus, je i vizionář v Magic Quadrant for Enterprise Mobility Management.

 

Více o Sophos UTM

Sophos UTM vám dává flexibilitu vybrat si, zda chcete hardwarovou, softwarovou nebo virtuální appliance. Je snadné pro nastavení a správu a roste společně s Vašimi požadavky. Avšak není to jen technologie, která Sophos UTM odlišuje od jiných. Produkty Sophos se mohou opřít o support, který také získal několik ocenění.

Novinky ze světa kyberbezpečnosti na váš e-mail

Co je nového v oblasti IT security? Buďte v obraze. Jednou měsíčně vám pošleme to nejzajímavější o bezpečnosti firemních sítí a dat.