awin IT

Sophos XG firewall

Sophos XG Firewall

Kombinace nejlepší technologie z vývoje Sophos a Cyberoam

  • Výkonný enterprise-class firewall
  • Sjednocená správa aplikací, webu, QoS a IPS
  • Optimalizovaná technologie s propustností až 140Gbps
  • Patentovaná uživatelská identita a viditelnost na 8. vrstvě
  • Monitoring user a application risk
  • Revoluční technologie Security Heartbeat™ propojující firewall a endpoint
  • Nové elegantní rozhraní
 
Stáhnout trial na 30 dní Přehled Sophos XG hardware Licencování poptávka

Bezkonkurenční výkon, zabezpečení a správaSophos XG firewall

Sophos XG Firewall přináší inovativní přístup ke všem oblastem síťové bezpečnosti. Od způsobu, jakým jsou firewally spravovány, k postupům, jak vyhodnocují reporty a jak pracují s jinými bezpečnostními systémy v jedné infrastruktuře. Poskytuje tak bezprecedentní úroveň jednoduchosti, designu a pokročilé ochrany před hrozbami.

Sophos XG Firewall

Sophos XG již obsahuje doživotní firewall, IPSec, SSL VPN a rozsáhlé zabezpečení Wifi. Dále si můžete vybrat jednotlivé moduly, nebo cenově zvýhodněné předpřipravené balíčky.


Network Protection – Zastavuje sofistikované útoky a pokročilé hrozby a zajišťuje bezpečný provoz na Vaší síti.

Web Protection – Kompletní zabezpečení od nejnovějších webových hrozeb spolu s výkonnou správou politik poskytuje Vašim uživatelům bezpečný a produktivní práci online.

Email Protection – Zabezpečení SMTP a POP komunikace před spamem, phishingem a ztrátě dat díky unikátnímu all-in-one zabezpečení, které kombinuje šifrování emailové komunikace, DLP a antispam.

Webserver Protection – Zabezpečení webových serverů a aplikací proti útokům hackarů a poskytování bezpečného přístupu k externím uživatelům za pomoci ověřování reverzní proxy.

Security Hearbeat – Propojení Sophos Endpoint/Enduser Protection in Cloud a XG firewall přináší nevyrovnatelnou úroveň zabezpečení brány a koncových stanic. Nabízí pokročilou ochranu zabezpečení dat a šetří čas při řešení bezpečnostních rizik.


Rozhraní XG Firewall

Sophos XG firewall poskytuje jedinečný přehled o vaší síti, uživatelích a aplikací přímo z jednotného intuitivního rozhraní. Zahrnuje také široké možnosti reportování, možnost propojení více XG zařízení díky funkci Sophos Firewall Manager a iView pro centralizovanou správu.

Rozhraní Sophos XG firewall

 

 

Stáhnout trial na 30 dní   Licencování poptávka

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, naši vyškolení odborníci Vám rádi poradí s každou Vaší otázkou.