awin IT

Intercept X a Exploit Prevention

Intercept X, Exploit Prevention

Anti-exploit a Anti-ransomware nové generace

  • Antiramsomware technologie CryptoGuard
  • Ochrana proti Zero-day útokům
  • RCA (Root cause analysis)
  • Sophos Clean
Stop Ransomware

Technologie Intercept X

Sophos Intercept X přidává ke stávající ochraně koncových bodů technologie nové generace, které nevyužívají detekci na bázi signatur, ale zastaví hrozby dříve, než se vůbec spustí. Díky tomu poskytuje kompletní, vícevrstvé zabezpečení. Rozpozná a blokuje běžné techniky používané pro spuštění malware, takže koncové body budou v bezpečí před neznámými hrozbami i zero-day útokům.

 

CryptoGuard

Technologie CryptoGuard detekuje podezřelé šifrování dat, a zastaví tak ransomware hned v počátku. Dokonce i když jsou zneužity důvěryhodné soubory nebo procesy. Sophos Endpoint Protection hrozbu zastaví a vrátí vše do původního stavu, aniž by musel uživatel nebo administrátor zasáhnout. CryptoGuard pracuje tiše a nenápadně na úrovni souborového systému, sleduje vzdálené počítače a místní procesy, které se snaží změnit vaše dokumenty a další soubory.

 

RCA (Root cause analysis)

Identifikace malwaru a jeho izolování a odstranění řeší okamžitý problém, ale díky analýze zjistíte, jaké soubory, procesy a klíče registru byly malwarem ovlivněny, a pokročilý čisticí systém vrátí všechny nevyžádané škodlivé změny zpět.

 

Zabezpečení nové generace

Sophos Intercept X doplňuje stávající ochranu před malwarem a viry, a poskytuje výkonnou ochranu nové generace proti zero-day útokům a ransomwarem. Sophos Intercept X eliminuje i útoky, které tradiční řešení neblokují, a pomáhá posílit vaše zabezpečení a zvýšit odolnost.

 

Stáhnout trial na 30 dní Datasheet poptávka

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, naši vyškolení odborníci Vám rádi poradí s každou Vaší otázkou.